Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Kingston Flash Enterprise DC500M, 2.5” - 1,92TB (Mixed-Use)

Kodi i produktit:
274127
Besueshmëria:
100 %
Leximet IOPS:
98 000
Trashësia mm:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

414.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk SSD me format 2.5'' ka 1.92TB kapacitet dhe lidhet përmes ndërfaqes SATA 6Gbps. Shpejtësia e leximit është 555 MB/s dhe shpejtësia e shkrimit 520 MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
69,9
Hyrjet IOPS:
75 000
Kapaciteti GB:
1920
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Lansuar:
29. 10. 2019
Lartësia mm:
7+
Leximet IOPS:
98 000
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit MBs:
555
Shpejtësia e shkrimit MBs:
520
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja SSD Kingston Flash Enterprise DC500M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE