Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf, 3,5'' - 8TB

Kodi i produktit:
273616
Besueshmëria:
97 %
MTTF apo MTBF [milionë orë]:
1
Trashësia mm:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk ka madhësi 3.5 inç dhe kapacitet 8 TB. Shpejtësia e rrotullimit të pllakës është 7200 rpm. Përdor ndërfaqen SATA 6Gbps. Është i dizajnuar për serverë NAS. Shpejtësia e leximit dhe shkrimit të tij është 210 MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
Dizajnuar për:
NAS
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101,6
Kapaciteti GB:
8 000
Kodi:
ST8000VN004
Lansuar:
23. 10. 2019
Lartësia mm:
26,1
Memorie e përkohshme cache:
256
MTTF apo MTBF [milionë orë]:
1
Pesha g:
716
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
210
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Shpejtësia e shkrimit MBs:
210
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE