Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf, 3.5 "- 12TB

Kodi i produktit:
258710
Dizajnuar për:
NAS
Pesha g:
690
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit MBs:
210

Si të porosisim në Gjirafa50?

377.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate kupton sfidat e ruajtjes së të dhënave dhe ka krijuar disqet IronWolf NAS për t'ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja. Ata janë të dizajnuar për mjedise me shumë përdorues dhe ngarkesa të larta pune. Gjithashtu, ata janë përmisuar nga teknologjia AgileArray për besueshmërinë dhe shkallëzimin optimal të sistemit. Ky është një disk me cilësi të lartë për NAS me 1-8 disqe. Ai ka madhësi 3.5 ", kapacitet prej 12 TB dhe përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s. Poashtu, hard disku punon në 7,200 rpm, arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 210 MB / s dhe ka 256 MB cache.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
NAS
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
12000
Kodi:
ST12000VN0008
Lansuar:
3. 4. 2019
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
256
Pesha g:
690
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
210
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Shpejtësia e shkrimit MBs:
210
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE