Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf, 3.5 "- 16TB

Kodi i produktit:
264497
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Server
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

685.50 
Ju kurseni : 157.00   (23%)
528.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk NAS cilësor me 1-8 disqe. Ai ka madhësi 3.5 " dhe kapacitet prej 16 TB. Ai përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s, punon në 7,200 rpm dhe arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 210 MB / s. Ai ka një 256 MB cache dhe është dizajnuar për operim 24/7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Server
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
16 000
Kodi:
ST16000VN001
Lansuar:
16. 7. 2019
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
256
Pesha g:
670
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE