Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf PRO, 12TB, 3.5"

Kodi i produktit:
258771
Dizajnuar për:
Server
Memorie e përkohshme cache:
256
Trashësia mm:
146,99
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

375.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disku Seagate vjen me 24 disqe si dhe me kapacitet 12 TB. Ky hard disk vjen me format 3.5" me teknologjinë SATA 6Gb/s, shpejtësia e rrotullimit të pllakës është 7.200 rpm dhe shpejtësia e leximit dhe shkrimit arrin deri në 250 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Server
EAN:
123213552455
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101,85
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
1.2
Kapaciteti GB:
12000
Kodi:
ST12000NE0008
Lansuar:
6. 4. 2019
Lartësia mm:
26,11
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
256
Operim në 24 x 7:
Pesha g:
690
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
250
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Shpejtësia e shkrimit MBs:
250
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
146,99
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf PRO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE