Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf PRO, 3,5'' - 16TB

Kodi i produktit:
264498
Besueshmëria:
100 %
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

515.50 
Ju kurseni : 56.00   (11%)
459.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk magnetik ka format 3.5 inç dhe kapacitet 16TB. Lidhet përmes ndërfaqes SATA 6 Gbps dhe bën 7200 rrotullime për minutë. Shpejtësia e leximit dhe shkrimit është 250 MB/s. Është i dizajnuar për operim 24/7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Server
EAN:
321321321321321
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
16 000
Kodi:
ST16000NE000
Lansuar:
17. 7. 2019
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
256
Pesha g:
670
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf PRO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE