Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk Seagate IronWolf PRO, 3.5 "- 4TB

Kodi i produktit:
265083
Dizajnuar për:
NAS
MTTF apo MTBF [milion orë]::
1.2
Trashësia mm:
146,99
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk NAS me cilësi të lartë, me deri në 24 disqe. Është 3.5 ” dhe ka një kapacitet prej 4 TB. Ai përdor ndërfaqen SATA 6 Gbps dhe operon me 7.200 rpm. Ai arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 214 MB / s. Ka një 128 MB buffer dhe është dizajnuar për operim 24/7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
NAS
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101,85
Kapaciteti GB:
4000
Kodi:
ST4000NE001
Lansuar:
18. 7. 2019
Lartësia mm:
26,11
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
128
MTTF apo MTBF [milion orë]::
1.2
Pesha g:
643
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
214
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Shpejtësia e shkrimit MBs:
214
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
146,99
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard Disk Seagate IronWolf PRO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE