Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate SkyHawk, 3.5 "- 6TB

Kodi i produktit:
273612
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Seagate
Trashësia mm:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

172.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk me cilësi të lartë për sistemet e mbikqyrjes. Është 3.5 ”. Ka një kapacitet prej 6 TB. Ai përdor ndërfaqen SATA 6 Gbps. Ai arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 180 MB / s. Ka një 256 MB buffer. Ofron mbështetje për deri në 64 kamera. Mund të përdoret në një sistem me deri në 16 disqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Qendra mbikqyrëse
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101.8
Kapaciteti GB:
6 000
Lartësia mm:
26,1
Memorie e përkohshme cache:
256
MTTF apo MTBF [milion orë]::
1
Pesha g:
610
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
185
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Shpejtësia e shkrimit MBs:
185
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate SkyHawk edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE