Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate SkyHawk 3.5 "- 3TB

Kodi i produktit:
265082
Dizajnuar për:
Qendra mbikqyrëse
MTTF ose MTBF [milion orë]:
1
Trashësia mm:
146,99
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk me cilësi të lartë për sistemet e mbikqyrjes. Është 3.5 " dhe ka një kapacitet prej 3 TB. Përdor ndërfaqen SATA 6 Gbps. Ai arrin shpejtësi leximi / shkrimi deri në 180 MB / s. Ajo ka një 256 MB buffer. Ofron mbështetje për deri në 64 kamera. Mund të përdoret në një sistem me deri në 8 disqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Qendra mbikqyrëse
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101,85
Kapaciteti [GB]:
3000
Kodi:
ST3000VX009
Lansuar:
18. 7. 2019
Lartësia mm:
20.2
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme [cache]:
256
MTTF ose MTBF [milion orë]:
1
Pesha [g]:
490
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
146,99
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate SkyHawk 3.5 "- 3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE