Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk Western Digital Ultrastar DC HC310, 3,5" - 6TB

Kodi i produktit:
242990
Besueshmëria:
75 %
Memorie e përkohshme cache:
256
Trashësia mm:
147
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SAS 12Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

227.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disk për server dhe grupe të hard disqeve. Shpejtësia e diskut të këtij disku arrin 7200 rpm. Pajisja përdor SAS teknologji për transferimin e shpejtë të dhënave që përshtaten me kërkesat e kompjuterëve të serverit. Formati 3.5 ” me kapacitet 6TB, dhe lidhje SAS

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
75 %
Dizajnuar për:
Server
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
4KN, 512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
101,6
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
2
Kapaciteti GB:
6 000
Kodi:
HUS726T6TAL5204
Lansuar:
29. 8. 2018
Lartësia mm:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
256
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Operim në 24 x 7:
Pesha g:
715
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Teknologjia:
SAS 12Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia mm:
147
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard Disk Western Digital Ultrastar DC HC310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE