Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

HDD Seagate SkyHawk AI, 3.5 "- 14T

Kodi i produktit:
259973
Dizajnuar për:
Qendra mbikqyrëse
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
14 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

393.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk cilësor për sistemet IA. Ai ka madhësi 3.5 ", kapacitet 14 TB dhe përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s. Disku punon në 7,200 rpm dhe arrin shpejtësi të leximit / shkrimit 250 MB / sek. Ai ka 256 MB cache dhe ofron mbështetje për deri në 64 kamera HD dhe 16 kanale AI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Qendra mbikqyrëse
Formati i diskut:
3.5
Formatizim automatik AF:
512e
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
14 000
Kodi:
ST14000VE0008
Lansuar:
26. 4. 2019
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme cache:
256
Pesha g:
690
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
239
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja HDD Seagate SkyHawk AI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE