Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate Fast SSD - 1TB, i zi

Kodi i produktit:
272378
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
82
Trashësia mm:
94
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk i jashtëm SSD ofron shpejtësi leximi 540MB/s dhe shkrimi 500 MB/s si dhe ruajtje të të dhënave tuaja. Ka siguri të lartë dhe është rezistent ndaj dëmtimit dhe impaktit. Kapaciteti i tij është 1TB dhe vjen me ngjyrë të zezë dhe të argjendtë. Po ashtu, disku mbështet teknologjinë USB 3.0, por që mund të përdoret edhe me USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
79
Kapaciteti GB:
1000
Kodi:
STCM1000400
Lansuar:
11. 10. 2019
Lartësia mm:
9
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha g:
82
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
540
Shpejtësia e shkrimit MBs:
500
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
94
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE