Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD ADATA ASD600Q, USB3.1, 240GB, i kaltër

Kodi i produktit:
258953
EAN:
4710273770925
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
80
I qëndrueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku SSD vjen me një dizajn unik dhe ofron përformancë të lartë. Ky disk vjen me teknologjinë 3D NAND Flash dhe me kapacitet 240 GB, me shpejtësi shkrimi dhe leximi me 440 Mbps ku ju mund të transferoni përmes USB 3.0/3.1 Gen 1, film me 5 GB për 26 sekonda. Disku vjen me ngjyrë të kaltërt dhe vjen me peshë të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710273770925
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
80
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
240
Kodi:
ASD600Q-240GU31-CBL
Lansuar:
13. 4. 2019
Lartësia mm:
15.2
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha g:
60
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE