Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Teamgroup PD400 - 240GB

Kodi i produktit:
338512TG
EAN:
765441646438
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
240GB
Kodi i brendshëm:
T8FED4240G0C108
Lloji i diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
765441646438
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti:
240GB
Kodi i brendshëm:
T8FED4240G0C108
Lloji i diskut:
SSD
Materiali:
Alumin
Mbështet sistemet operative:
Windows 108.187VistaXP 32bit apo 64bit, Mac OS X v.10.5 e më të ri, Android 5.0 e më të ri
Modeli:
PD400
Përmasa:
83.1 x 65.5 x 13.2 mm
Pesha:
100g
Prodhuesi:
Teamgroup
Shpejtësia e leximit:
430MBs
Shpejtësia e shkrimit:
420MBs
Teknologjia:
USB3.1 Gen1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE