Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Addlink S20 256 GB

Kodi i produktit:
327859adl
EAN:
4712927861539
Formati i diskut:
7mm (lartësia), 2.5”
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
256
Kodi i prodhuesit:
S20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Addlink sjell në treg diskun S20 me kapacitet prej 256GB. Ky disk përdorë teknologjinë më të fundit 3D NAND dhe ofron lexim dhe shkrim të të dhënave me shpejtësi deri në 510/400 MB/s. Disku vjen me format 2.5" dhe operon me sisteme operative Windows, Mac OS apo Linux.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712927861539
Formati i diskut:
7mm (lartësia), 2.5”
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
256
Kodi i prodhuesit:
S20
Përdoret me sisteme operative:
Windows, Mac OS X, Linux
Prodhuesi:
Addlink
Shpejtësia e leximitshkrimit MBs:
510/400
TBW:
130
Teknologjia:
2.5” SATA III 6Gb/s, i përdorshëm me SATA I dhe SATA II
Voltazhi operues:
0.9V~3.6V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE