Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD portativ SanDisk Extreme, USB 3.1 - 250GB

Kodi i produktit:
237903
Besueshmëria:
100 %
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Trashësia mm:
96,2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku portativ SSD është ideal për ruajtjen e fotografive dhe videove në cilësi të lartë. Ka kapacitet prej 250 GB, dhe port USB 3.1 gjen 2. Posedon dizajn kompakt dhe softueri SanDisk SecureAccess mbron të dhënat me një fjalëkalim. Posedon lexim të shpejtë prej 550 MB / s dhe është në përputhje plotësisht me PC dhe Mac. E veçanta e diskut është mbrojtja nga uji dhe pluhuri. Gjithashtu përfshin një përshtatës USB Type A dhe peshon 79 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6196591652606
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
49.5
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
250
Kodi:
SDSSDE60-250G-G25
Lansuar:
19. 6. 2018
Lartësia mm:
8.8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha g:
38,9
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit MBs:
550
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
96,2
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE