Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD CRUCIAL MX500, M.2 - 250GB

Kodi i produktit:
234253
EAN:
649528785084
Leximet IOPS:
95 000
TRIM:
Trashësia [mm]:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo herë që e ndizni kompjuterin tuaj, ju përdorni ruajtjen e të dhënave tuaja. Ajo ruan të gjitha dosjet tuaja të pazëvendësueshme dhe ngarkon dhe ruan pothuajse gjithçka që bën sistemi yt. Bashkohuni me njerëzit që përdorin SSD për të ruajtur videot e familjes, fotot e udhëtimit, muzikën dhe dokumentet e rëndësishme për të arritur performancën afërsisht të menjëhershme dhe besueshmërinë afatgjatë që vjen me një ruajtje SSD. Përmirëso sistemin tuaj me SSD Crucial MX500, i ndërtuar mbi cilësinë, shpejtësinë dhe sigurinë. Ajo ka një kapacitet prej 250 GB. Ofron një shpejtësi leximi / shkrimi prej 560/510 MB / s dhe një lexim / shkrim të rastësishëm të 95,000 / 90,000 IOP. Ofron një sistem më të shpejtë për fillimin e sistemit, aplikimet dhe ruajtjen. Ajo ka rezistencë të madhe ndaj goditjeve dhe ka konsumim të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
649528785084
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
22
Hyrjet IOPS:
90 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.8
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
100
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kapaciteti [GB]:
250
Kodi i prodhuesit:
CT250MX500SSD4
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
2,25
Leximet IOPS:
95 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
70
Prodhuesi:
Crucial
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
510
Teknologjia:
M.2 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
80
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com

Bashkangjitja SSD CRUCIAL MX500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE