Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD WD Green 3D NAND, M2 2280 - 240GB

Kodi i produktit:
234746
EAN:
718037858845
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Trashësia [mm]:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet SSD WD Green përmirësojnë punën e përditshme të desktopit apo laptopit me performancë dhe besueshmëri të shpejtë. Ju mund ta shfletoni me lehtësi web-in me ta, të luani lojëra ose thjesht të nisni sistemin në një çast. Teknologjia SLC caching shpejton punën me shkrim në WD Green SSD, duke ju lejuar të shfletoni web-in, të luani lojrat tuaja të preferuara ose thjesht të përdorni sistemin në një moment. Western Digital është një SSD shumë i qëndrueshëm dhe i shpejtë i përshtatshëm për kompjuterët modernë, me performancë të lartë dhe të besueshme, i cili ofron konsum shumë të ulët të energjisë dhe funksionim afatgjatë. Ka një kapacitet prej 240 GB për të dhënat dhe mbështet lidhjen M.2 SATA. Përmasat 100.2 x 69.85 x 7.00 mm. Pesha 32 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037858845
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
22
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
WDS240G2G0B
Lansuar:
13. 4. 2018
Lartësia [mm]:
2,23
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
6,46
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
545
Teknologjia:
M.2 SATA
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja SSD WD Green 3D NAND edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE