Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA GAMMIX S5, M.2 - 1TB

Kodi i produktit:
264549
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
3.7
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1400

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një SSD me cilësi të lartë me një kapacitet prej 1 TB. Ka një format M.2. Ai përdor ndërfaqen PCIe Gen3 x4 dhe mbështet NVMe 1.3. Për të dhënat u përdor 3D TLC NAND flash. Disku arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 2100/1500 MB / s. SSD karakterizohet nga rezistenca e lartë e goditjes dhe dridhjes dhe konsumi i ulët i energjisë. Ata garantojnë fillimin më të shpejtë të sistemit, aplikacioneve dhe ruajtjen në krahasim me HDD-të konvencionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4713218469274
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
22
Hyrjet IOPS:
240 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
600
Kapaciteti GB:
1024
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kodi:
AGAMMIXS5-1TT-C
Lansuar:
17. 7. 2019
Lartësia mm:
3.7
Leximet IOPS:
250 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Pesha g:
11,2
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit MBs:
2100
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1400
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80

Bashkangjitja SSD ADATA GAMMIX S5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE