Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, M.2 - 1TB

Kodi i produktit:
269121
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
8
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një hard disk SSD me cilësi të lartë me një kapacitet prej 1 TB. Ka një format M.2. Ai përdor ndërfaqen PCIe Gen3 x4 dhe mbështet NVMe. Për të dhënat u përdor flash 3D TLC NAND. Disku arrin shpejtësinë e leximit/shkrimit deri në 3500/3000 MB/s. Është i pajisur me ndriçim mahnitës LED RGB. SSD karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj goditjes, dridhjes dhe konsumi i ulët i energjisë. Ata garantojnë fillim të sistemit, aplikime dhe ruajtje më të shpejtë në krahasim me HDD-të konvencionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4710273771120
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
22
Hyrjet IOPS:
240 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
640
Kapaciteti GB:
1000
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Lansuar:
12. 9. 2019
Lartësia mm:
8
Leximet IOPS:
290 000
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Pesha g:
13,4
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit MBs:
3500
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1900
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80

Bashkangjitja SSD ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE