Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB

Kodi i produktit:
258445
Besueshmëria:
96 %
Lartësia mm:
10,5
Trashësia mm:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
113.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk i fuqishëm SSd ka format M.2 2280 me kapacitet 512GB. Përdor ndërfaqen PCle 3.0 x 4 NVMe 1.3. Arrin shpejtësinë e leximit 3100 MB/s dhe të shkrimit 2200 MB/s. Përfshin ftohës alumini. Është rezistent ndaj impakteve dhe shokut.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
96 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8149140252770
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
22
Hyrjet IOPS:
100000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
2
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
800
Kapaciteti GB:
512
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kodi:
VPN100-512GM28H
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësia mm:
10,5
Leximet IOPS:
300 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Pesha g:
45
Prodhuesi:
Patriot
Shpejtësia e leximit MBs:
3100
Shpejtësia e shkrimit MBs:
2200
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com

Bashkangjitja SSD Patriot Viper VPN100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE