Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Seagate BarraCuda 510, M.2, 512GB

Kodi i produktit:
261697
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Leximet IOPS:
350 000
Trashësia mm:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sillni të dhënat tuaja në një nivel të ri të performancës, besueshmërisë dhe efikasitetit me Seagate BarraCuda SSDs. BarraCuda SSD vijnë në formatet 2.5 " dhe M.2 2280. Ata janë aq të përsosura për laptopë të hollë dhe të vegjël, mini PC dhe PC desktop që kanë nevojë për shpejtësi SSD për të përshpejtuar aplikacionet dhe multitasking. Ky është një SSD në formatin M.2 2280 i kualitetit të lartë. Ai ka një kapacitet prej 512 GB, përdor PCIe Gen3 x4, NVMe 1.3 dhe ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 3400/2180 MB / s. Ai ofron TRIM dhe SMART SSDs kanë konsum më të ulët të energjisë dhe janë më rezistente ndaj ndikimit se HDDs konvencionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
22
Hyrjet IOPS:
530 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
1.8
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
320
Kapaciteti GB:
512
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kodi:
ZP512CM30041
Lansuar:
30. 5. 2019
Lartësia mm:
2,23
Leximet IOPS:
350 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha g:
6.9
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit MBs:
3400
Shpejtësia e shkrimit MBs:
2 180
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja SSD Seagate BarraCuda 510 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE