Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD WD 500GB 2.5"

Kodi i produktit:
274577
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
2.38
Trashësia mm:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
M.2 SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një SATA SDD të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur WD. Ky produkt vjen me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe. Dallohet me një dizajn kompakt dhe po ashtu operon në mënyrë fluide dhe pa hasjen e ndonjë problemi. Ofron një kapacitet memorik prej 500GB. Vjen në format 2.5" inch.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
718037872346
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
22
Hyrjet IOPS:
85 000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
350
Kapaciteti GB:
500
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kodi:
WDS500G1R0A
Lansuar:
7. 11. 2019
Lartësia mm:
2.38
Leximet IOPS:
95 000
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Pesha g:
7
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit MBs:
560
Shpejtësia e shkrimit MBs:
530
Teknologjia:
M.2 SATA
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE