Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD WD Red SA500 SSD 2.5 "- 1TB

Kodi i produktit:
274578
EAN:
718037872384

Si të porosisim në Gjirafa50?

163.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rritni rendimentin dhe shpejtësinë e reagimit të NAS tuaj me WD Red SA500 NAS SATA SSD. Sistemi juaj NAS është gjithmonë në funksion, duke e bërë një makinë të besueshme një domosdoshmëri. Për dallim nga SSD-të standarde, SSD-të WD Red janë dizajnuar posaçërisht për përdorim 24/7, sepse qëndrueshmëria dhe ruajtja e tyre e efektshme i bën ata ideal për të kërkuar aplikacione.

Ky është një SSD me cilësi të lartë me një kapacitet prej 1 TB, me lartësi 2.5 "(7 mm). Ai lidhet në NAS përmes ndërfaqes 6 Gbps SATA, dhe arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 560/530 MB / s. Poashtu, është e dizajnuar për funksionimin 24/7 dhe është rezistent ndaj shokut, dridhjes dhe konsumit të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037872384

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE