Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard Drive WD Red (WD100EFAX) - 10TB

Kodi i produktit:
214999
EAN:
4544554554455455
Pesha (g):
650
Trashësia [mm]:
147
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard drive shumë i shpejtë në formatin 3.5 ", me kapacitet prej 10 TB. Është projektuar për të treguar qëndrueshmëri dhe besueshmëri të lartë, dhe është i përshtatshëm për përfshirjen e NAS dhe RAID. Disku Cache është i barabartë me 256 megabytes pllaka të rrotullimit të diskut me 5400 ot./min Ndërfaqja: SATA 3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4544554554455455
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,6
Kapaciteti [GB]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
WD100EFAX
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
650
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
210
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
210
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
147
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard Drive WD Red (WD100EFAX) - 10TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE