Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT miniDisplayPort në HDMI, 4K, M/M, 1,8m

Kodi i produktit:
253216
Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8716309104173
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.8
Kodi:
CC-mDP-HDMI-6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E themeluar në vitin 1997, Gembird është bërë një nga furnizuesit më të mëdhenj në botë të pajisjeve kompjuterike. Ekipi i zhvillimit kontribuon në ofrimin e produkteve të reja që i përmbahen standardeve strikte evropiane të QC.

Tani është një kabllo që ju lejon të lidhni miniDisplayPort me HDMI, me një gjatësi prej 1.8m dhe ngjyrë të zezë, e cila është projektuar për monitorë dhe TV. Përevç kësaj, dizajni i kualitetit siguron qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8716309104173
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.8
Kodi:
CC-mDP-HDMI-6
Lansuar:
29. 1. 2019
Lidhësit:
HDMI, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kabllo Gembird CABLEXPERT miniDisplayPort në HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE