Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohëse Arctic Accelero L2 Plus VGA për kartelë grafike, 92 mm

Kodi i produktit:
94269
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670044678
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Accelero L2 Plus

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Arctic Accelero L2 Plus është e dizajnuar për kartela grafike të kompanive ATI dhe NVIDIA. Është e optimizuar për konektuesit Crossfire dhe SLI, si dhe të madhësive të ndryshme të kartelave grafike. Përbëhet nga pjesa pasive e aluminit, ku në të është e integruar ftohësja me diametër prej 92 mm, me shpejtësi prej 2000 rrotullime në minutë dhe rrjedhje të ajrit 27CFM. Dimenzionet e ftohësit janë 119 x 94 x 51 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670044678
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Accelero L2 Plus
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
23 Korrik 2011
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Përmasat [mm]:
119 x 94 x 51
Pesha (g):
250
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
27
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohëse Arctic Accelero L2 Plus VGA për kartelë grafike edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE