Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo AQ Premium PV10015 HDMI 2.0, 1,5 m

Kodi i produktit:
246970
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122760809
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5
Kodi:
Xpv10015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122760809
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5
Kodi:
Xpv10015
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE