Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AQ Premium PV10050 HDMI 2.0, 5m

Kodi i produktit:
246972
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122760823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
Xpv10050

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo ndërlidhëse (5m) ka lidhës HDMI 2.0 me kontakte të praruar në ar 24K, me karakteristika Ethernet dhe ARC (Audio Return Channel). Cilësia e lartë, dhe mbrojtja e shumëfishtë pengon ndërhyrjen e sinjalit dhe sinjalizimin me shpejtësi të lartë. Kablloja ka shpejtësi transferimi të të dhënave të paktën prej 18 Gb/s dhe sinjal transmetimi të përsosur që mbështet HDR (me kabllon 28AWG).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122760823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
Xpv10050
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE