Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT, HDMI-HDMI, M / M, Ethernet, 3m, e zezë

Kodi i produktit:
871780kom
Kodi:
KAB051I98
Lansuar:
26. 10. 2018
Nga konektori:
HDMI A mashkull
Për lidhës:
HDMI A mashkull

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kabllo Gembird me cilësi të lartë, e cila përmban nga një lidhës mashkull HDMI (të praruar në ar) në secilën anë. Ajo ka kanal për transmetim Ethernet dhe mbështet rezolucionin 4K UHD. Transmeton të dhënat me shpejtësi prej 18 Gbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Kodi:
KAB051I98
Lansuar:
26. 10. 2018
Nga konektori:
HDMI A mashkull
Për lidhës:
HDMI A mashkull
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE