Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT DVI në VGA, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
248115
Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
8716309091459
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
8716309091459
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
KAB052509
Lansuar:
31. 10. 2018
Lidhësit:
D-Sub (VGA), DVI
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
DVI (mashkull)
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kabllo Gembird CABLEXPERT DVI në VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE