Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord, HDMI A - HDMI A M/M, 2m

Kodi i produktit:
247325
Dizajnuar për:
DVD, TV
EAN:
8592220000318
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Kphdmi2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kabllo PremiumCord, e cila shërben për të siguruar cilësi të lartë video dhe të dhëna audio. Fundi i kabllos është i paruar me ar për transferimin e paketave optimale të të dhënave. Kabllo është e pajisur me funde HDMI A M / M dhe është 2 metra e gjatë. Ajo ofron një shkallë transferimi prej 10.2 Gbps dhe përputhet me standardin HDMI 1.3b. Mund të përdoret për të lidhur dy pajisje audio / video me anë të një ndërfaqeje moderne HDMI siç janë HD-DVD / BluRay player dhe LCD / Plasma TV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
DVD, TV
EAN:
8592220000318
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Kphdmi2
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K, HDCP
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE