Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord USB 3.1

Kodi i produktit:
184367
EAN:
8592220013578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
Ku31hub02
Numri i porteve USB:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord prodhon lloje të ndryshme të aksesorëve për telefona, si dhe shumë pajisje të tjera elektronike. Për të gjithë ata që duan të lidhen me internet së bashku me shokët e tyre, kablloja PremiumCord USB 3.1 me dy porta USB 3.0 + Gigabit RJ45 iu ofron mundësinë e lidhjes me internet jo vetëm për ju, por edhe për dy persona tjerë. Dhe e gjitha kjo për një çmim shumë të arsyeshëm. Kablloja përfshin një portë USB 3.1, e cila është më e shpejta në treg, si dhe dy porta USB 3.0, të cilat po ashtu janë shumë të shpejta. Përkrah shpejtësinë prej 10 / 100 / 1000Mbps. Gjatësia e kabllos është 25 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220013578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
Ku31hub02
Numri i porteve USB:
2
Porte tjera:
RJ-45
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE