Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hub për zgjerimin e porteve Belkin USB 2.0 Hub, 4 USB porte

Kodi i produktit:
220336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
F4U021bt
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
Belkin

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin është prodhues i një vargu të gjerë të aksesorëve. Ky HUB me dizajn elegant shërben për të zgjeruar numrin e lidhësve të USB 2.0. Ai ka një dizajn kompakt dhe është shumë i përshtatshëm për kamera, tastiera, iPod dhe printer. HUB-i ka 4 porte zgjeruese dhe ofron shpejtësi deri në 480 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
F4U021bt
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
USB 2.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE