Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lidhës kabllosh Belkin USB 2.0 Hub, 4 USB porte

Kodi i produktit:
220336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
F4U021bt
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
Belkin

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin është prodhues i një vargu të gjerë të aksesorëve për kompjuterë. Ky HUB me dizajn elegant shërben për të zgjeruar numrin e lidhësve të USB 2.0. Ai ka një dizajn kompakt dhe është shumë i përshtatshëm për laptop. HUB-i ka 4 porte zgjeruese dhe ofron shpejtësi deri në 480 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
F4U021bt
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
USB 2.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE