Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ndërprerës PremiumCord HDMI 1-4 porte, mbrojtëse metali, 4K,FULL HD, 3D

Kodi i produktit:
216856
EAN:
8592220013288
Kodi i prodhuesit:
KHSPLIT4B
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord ka një gamë shumë të gjerë të produkteve në shumëllojshmërinë e kabllove dhe pajisje të tjera të ngjashme për këto produkte. Përfshihet edhe ndërprerësi PremiumCord HDMI 1-4 porte, mbrojtëse metali, 4K,FULL HD dhe 3D. Ky është një ndërprerës që ka 1 hyrje HDMI dhe 4 dalje në fund të pajisjes. Ky produkt përdor HDMI të verzionit 1.4a që përshtatet me 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i dhe 1080p, 4K dhe modalitetet VGA, SVGA, XGA, dhe UXGA. Nëpërmjet kësaj ndërfaqe HDMI 1,4a, është e mundur të transferohen audio së bashku me imazhin Full 3D. Bashk me ndërprerës vjen adapteri dhe dritat LED që tregojnë statusin e pajisjes. Nëse imazhi nuk ju paraqitet menjëherë pas aktvizimi prisni 30 sekonda deri sa të paraqitet sinjali.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220013288
Kodi i prodhuesit:
KHSPLIT4B
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE