Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Reduktues Gembird CABLEXPERT, HDMI në DVI, F/M, e zezë

Kodi i produktit:
248116
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
8716309054836
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KAB051R002

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo reduktuese Gembird është e dizajnuar posaçërishtë për monitor, laptop, kompjuter dhe televizor. Është e pajisur me lidhës HDMI dhe DVI në F/M, dhe vjen në ngjyrë të zezë me konektorët e praruar në ari

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
8716309054836
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KAB051R002
Lansuar:
31. 10. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
DVI, HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
DVI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE