Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shpërndarës Sandberg USB-C HUB, 3x USB 3.0, I argjendtë

Kodi i produktit:
213597
EAN:
5705730136030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
136-03
Numri i porteve USB:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB Hub që lidhet përmes një porti USB-C ofron 3x porta USB. Falë këtij shpërndarësi, nuk do të ketë problem që ta lidhni pajisjen në një tjetër hard disk ose mausin dhe tastierën në të njëjtën kohë. Hub-i është i pajisur me një lidhje USB-C plug-in, e cila lejon kompjuterin të punoj në të njëjtën kohë kur shpërndarja është e lidhur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5705730136030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
136-03
Numri i porteve USB:
3
Prodhuesi:
Sandberg
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE