Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Switch PremiumCord HDMI Matrix

Kodi i produktit:
197792
EAN:
8592220014162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khswit42b
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njëra ndër produktet e PremiumCord është edhe switch-i HDMI Matrix 4:2 me audio. Ky switch përbëhet nga katër porta të HDMI. Mbështet teknologjinë 3D dhe HDTV deri në 4K (2160p) si dhe është i përputhshëm me modelet 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i dhe 1080p, si dhe VGA, SVGA, XGA, UXGA. Përpos kësaj, ka edhe pjesën audio që mbështet SPDIF (Toslink). Furnizohet me energji përmes karikuesit prej 5V / 3A. Switch-in HDMI mund t'a përdorni në shtëpi për pajisjet të cilat kanë numër të limituar të portave (p.sh. në televizor). Kështu ju nuk keni nevojë të përdorni kabllot vazhduese. Produkti është shumë i thjeshtë dhe mund të përdoret edhe nga një fillestar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220014162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khswit42b
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE