Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB Hub eSTUFF, USB-C, USB 3.0, SD, microSD, rozë

Kodi i produktit:
211046
EAN:
5712505825594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kartë zgjëruese:
Kodi i prodhuesit:
ES84121-ROSE

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania eSTUFF sjell këtë pajisje praktike USB-C Hub, e cila ju mundëson të lidhni pajisjet tuaja Apple, si Mac, iPhone, iPod, iPad me pjesë të ndryshme periferike. Kjo pajisje ofron porte të ndryshme, si 1x USB-C, 2x USB 3.0, dhe portet për leximin e kartave SD dhe microSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5712505825594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kartë zgjëruese:
Kodi i prodhuesit:
ES84121-ROSE
Numri i porteve USB:
2
Porte tjera:
Lexues për karta microSD, lexues për karta SD
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE