Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB PremiumCord 3.0 HUB 4-port

Kodi i produktit:
127249
EAN:
8592220011635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
8592220011635
Numri i porteve USB:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje shërben lehtë për të zgjeruar numrin e lidhësit USB në kompjuterin tuaj ose laptopin. Hub USB PremiumCord siguron katër porte zgjerimi dhe mbështe plotësisht versionin e USB 3.0, duke përfshirë edhe pajtueshmërinë me specifikat më të vjetëra 2.0 dhe 1.1, pra ofron një shpejtësi maksimale deri në 5 GB/s. USB hub është i pavarur nga shoferët, kështu që ajo punon, ku ka po ashtu mbështetës të USB. Dimensionet e pajisjes janë janë 110 x 65 x 2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220011635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
8592220011635
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE