Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB PremiumCord 3.0 HUB 4-port

Kodi i produktit:
127249
EAN:
8592220011635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
8592220011635
Numri i porteve USB:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 3.00   (11%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje shërben lehtë për të zgjeruar numrin e lidhësit USB në kompjuterin tuaj ose laptopin. Hub USB PremiumCord siguron katër porte zgjerimi dhe mbështe plotësisht versionin e USB 3.0, duke përfshirë edhe pajtueshmërinë me specifikat më të vjetëra 2.0 dhe 1.1, pra ofron një shpejtësi maksimale deri në 5 GB/s. USB hub është i pavarur nga shoferët, kështu që ajo punon, ku ka po ashtu mbështetës të USB. Dimensionet e pajisjes janë janë 110 x 65 x 2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220011635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
8592220011635
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE