Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës AXAGON RVH-VGN, HDMI - VGA, FullHD, 1920 * 1200

Kodi i produktit:
273816
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop
EAN:
8595247904393
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.17

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatës aktiv AXAGON RVH-VGN për lidhjen e një monitori / TV / projektori VGA më të vjetër në një kompjuter ose pajisje tjetër me dalje HDMI. Përshtatësi mund të përdoret gjithashtu me kutitë set-top ose konzolat e lojërave Xbox dhe PlayStation. Pa ndonjë instalim ose rregullim, konverteri i pajisjes siguron transmetimin e imazhit deri në rezolucion 1920x1200 (WUXGA) me shpejtësinë e rifreskimit 60Hz. Dizajni novator i elektronikës së përshtatësit siguron imazhe të qarta dhe të mprehta me cilësi të lartë. Ulja është vetëm e njëanshme, d.m.th. konvertuese nga HDMI në VGA, jo anasjelltas.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop
EAN:
8595247904393
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.17
Lidhësit:
D-Sub (VGA), HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
AXAGON

Bashkangjitja Përshtatës AXAGON RVH-VGN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE