Urë lidhëse MSI SLI GeForce RTX NVLink GPU BRIDGE

Kodi i produktit:
253746
EAN:
4719072603250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
914-4460-001
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072603250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
914-4460-001
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE