Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë grafike MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC LHR

Kodi i produktit:
380671msi
Bërthama:
8704 Units
Burimi i rekomanduar i energjisë W:
750
Dimensionet e kartës:
305 x 120 x 57 mm
DirectX:
12 API
EAN:
471907287445244

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,649.50 
Ju kurseni : 494.85   (30%)
1,154.65 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 96.22 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bërthama:
8704 Units
Burimi i rekomanduar i energjisë W:
750
Dimensionet e kartës:
305 x 120 x 57 mm
DirectX:
12 API
EAN:
471907287445244
Garancioni:
1 vit
Kapaciteti i memories:
10GB GDDR6X
LHR:
Modeli:
GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC LHR
OpenGL:
4.6
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësia e memories:
19 Gbps

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE