Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë grafike MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8G LHR

Kodi i produktit:
663400msi
EAN:
23452345234235234
Kapaciteti i memories GB:
8
LHR:
Lloji i memories:
GDDR6X
Memoria Bus:
256-bit

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,449.50 
Ju kurseni : 420.36   (29%)
1,029.14 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 85.76 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim! Garanconi i produktit nuk është i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
23452345234235234
Kapaciteti i memories GB:
8
LHR:
Lloji i memories:
GDDR6X
Memoria Bus:
256-bit
Prodhuesi:
MSI
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE