Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike Gainward GTX 1650 Pegasus, 4GB GDDR5

Kodi i produktit:
258924
Besueshmëria:
100 %
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Ueb-i i prodhuesit:
Gainward.com
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
162.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartelë grafike e lojës me performancë të lartë. Kjo ju lejon të luani realitetin virtual. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Ajo siguron një frekuencë deri në 1665 MHz (rritje). Kartela ofron 4 GB memorie GDDR5, si dhe memorie 128-bit bus. Ka 1x lidhës HDMI dhe 1x lidhës DVI-D. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.5, DirectX 12, VR Ready, NVIDIA Ansel dhe NVIDIA G-SYNC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çip grafik:
GeForce GTX 1650
EAN:
4260183364467
Formati i akumuluesit të nxehtësisë heatsink:
1-Slot
Frekuenca e memories GBs:
128
Ftohës:
Aktiv
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike minimum W:
300
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
Jo
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia e kartës m:
145
Kapaciteti i memories Bus bit:
128
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kodi:
4467
Lansuar:
24. 4. 2019
Lidhës për furnizim me energji:
Nuk ka nevojë
Lidhësit:
DVI-D (1x), HDMI 2.0 (1x)
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Multi-view:
2
Numri :
896
Numri i ftohësve:
1
Për t'u përdorur në:
Klasë mesatare
Procesi i prodhimit nm:
12
Prodhuesi:
Gainward
Prodhuesi i çipit grafik GPU:
NVIDIA
Shpejtësia Bus e PCIe:
16+
Shpejtësia e çipit grafik MHz:
1 665
Shpejtësia e memories grafike efektive MHz:
8 000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Gainward.com
Virtual Reality:

Bashkangjitja Kartelë grafike Gainward GTX 1650 Pegasus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE