Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike MSI GeForce RTX 2060 Gaming 6G

Kodi i produktit:
1963msi
EAN:
321321132112112121
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

419.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartelë grafike GeForce RTX 2060 Gaming 6G

Kjo kartelë grafike përmban arktitekurën Nivida Turing, e cila e kombinuar me platformën e re GeForce RTX bashkon gjurmimin e rrezeve në kohë reale, inteligjencën artificiale dhe mbrojtjen e programueshme. Gjurmimi i rrezeve në kohë reale është zgjidhja përfundimtare për ndriçimin, reflektimet dhe hijet reale, duke ofruar një nivel të realizimit përtej asaj që teknikat tradicionale përdorin.

Produkti përfshin memorie GDDR6 me kapacitet 6GB, mbështetje për veçoritë DirectX 12 dhe më shumë. Kjo kartelë përmban 3 DisplayPort dhe 1 HDMI.

Dizajni termik i TWIN FROZR 7

Gjenerata e 7-të e dizajnit termik MSI TWIN FROZR sjell teknologjinë më të avancuar për performancën e ftohjes. Ai përmban TORX FAN 3.0 të ri të kombinuar me novacione aerodinamike. Kjo do të thotë që ju garanton performancë të qëndrueshme dhe një përvojë të heshtur falë temperaturave të ulëta.

Ky produkt përmban RGB Mystic Light, me të cilin ju mund të personalizoni ngjyrat dhe efektet LED me softuerin ekskluziv MSI dhe sinkronizoni pamjen dhe ndjenjën me komponentë të tjerë. Gjithashtu, përmban edhe Dragon Center, i cili do të jetë i vetmi softuer MSI që ju duhet të instaloni për funksionalitetin e plotë të MSI Desktop tuaj, kartës grafike, pllakës amë ose edhe Gaming Gear.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
321321132112112121
Prodhuesi:
MSI

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE