Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike ASUS Radeon ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING, 4GB GDDR5

Kodi i produktit:
211974
AMD CrossFire:
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
7 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
325.50 
Ju kurseni : 34.00   (10%)
291.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

ROG Strix Radeon RX 570 e ndërtuar me teknologjinë Auto-Extreme do ju mundësoj të ndërtoni sistemin tuaj kompjuterik të përsosur. Aksesori është ndërtuar për t'ju sjellur performancë të lartë dhe konsistente për një kohë të gjatë pa u nxehur apo mbingarkuar. Kartela vjen me memorie të llojit GDDR5 me kapacitet 4GB që funksionon nën frekuencat 7000MHz. Pos kësaj, ajo ju ofron mbështetje për teknologjitë OpenGL 4.5, DirectX 12, AMD Eyefinity, AMD CrossFire, Aura Sync, dhe GPU Tweak II me XSplit Gamecaster si dhe është pajisur me 2x porte DVI-D, 1x HDMI dhe 1x DisplayPort për lidhje me monitor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFire:
AMD Eyefinity:
DisplayPort:
EAN:
4712900710113
Formati i akumuluesit të nxehtësisë (heatsink):
2-Slot
FreeSync:
Ftohës:
Aktiv
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Lidhës për furnizim me energji:
1x 8pin PCIe
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Për tu përdorur në:
Klasë mesatare
Port dalës DVI:
Prodhuesi:
ASUS
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
AMD
Shpejtësia Bus e PCIe:
16
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
7 000
Shpejtësia standarde Bus:
PCI-Express 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Virtual Reality:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE