Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike ASUS GeForce DUAL-GTX1650-O4G, 4GB GDDR5

Kodi i produktit:
259693
EAN:
192876295731
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
188.50 
Ju kurseni : 11.00   (6%)
177.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartelë grafike e fuqishme e lojrave. Kjo ju lejon të luani realitetin virtual. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Ajo siguron një frekuencë deri në 1755 MHz (me rritje në modalitetin OC). Ajo ofron 4 GB memorie GDDR5, bus 128-bit. Ka 1x lidhës HDMI, 1x lidhës DisplayPort dhe 1x lidhës DVI-D. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.5, DirectX 12, VR Ready, NVIDIA Ansel dhe NVIDIA G-SYNC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
192876295731
Prodhuesi:
ASUS

Bashkangjitja Kartelë grafike ASUS GeForce DUAL-GTX1650-O4G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE